Být spokojený s novou autoplachtou je zásadní. Aby tomu tak bylo, vyberte tu správnou

on

|

views

and

comments

Pokud přemýšlíte nad nákupem nové autoplachty, jistě potřebujete vědět, jakou zvolit, jaká bude pasovat na váš vůz a tak dále. V případě, že své auto necháváte na veřejném parkovišti, které není zastřešené, koupit autoplachtu se jistě vyplatí. Níže v článku se dočtete, na co je taková krycí autoplachta vhodná, jak ji vybrat, a kde ji koupit. 

K čemu mimo prachu autoplachta poslouží

Na výběr máte z více typů autoplachet. Každá je tedy ideální pro něco jiného. Ze všeho nejdříve si rozmyslete, co od plachty očekáváte. Stačí vám ta, která zakryje střechu a skla? Nebo potřebujete takovou, která překryje celé auto? První volbu většinou volí ti, kteří každé ráno odjíždí svým vozem a nechce se jim odmetat sníh či škrábat námrazu z oken. 

Druhou možnost volí ti, kteří jezdí se svým vozem pouze v týdnu a celý víkend jej následně nechávají stát na parkovišti. Ovšem také lidé, kteří nejezdí s vozem tak často. 

Autoplachta na pokrytí celého auta zabrání odletujícím kamínkům od protijedoucích aut, které mohou poškrábat karoserii vozu. Ale také pokud auto parkujete pod stromem, můžete zabránit před znečištěním od mízy, trusu ptactva, prachu a dalšího. Pokud vyberete autoplachtu, která má všitou membránu, můžete chránit své auto před krupobitím.

Možná vás to překvapí, ale taková autoplachta může sloužit i jako pasivní překážka pro zloděje. Asi žádný zloděj se nebude chtít plachtou zdržovat, navíc s ní šustit a riskovat, že je někdo na veřejném parkovišti u domů zahlédne. 

Jak vybrat velikost a kde ji koupit

Doporučujeme plachtu nekupovat v univerzálním rozměru. Vždy by měla těsně a přesně obepnout váš vůz. Proto je vhodné koupit takovou, která je určena na vaše auto. Vybírat byste tedy měli dle modelu auta a roku výroby. Takovou možnost nabízí například Autodoplňky-obchod.cz, kde najdete vše přehledně a za rozumné ceny.

Share this
Tags

Must-read

Šicí stroje pro děti i dospělé

Rozhodli jste se, že s příchodem chladných večerů je na čase se nějakým způsobem zabavit? Co tak oprášit zapadlé zkušenosti s šitím? Že jste nikdy nešily?...

Být spokojený s novou autoplachtou je zásadní. Aby tomu tak bylo, vyberte tu správnou

Pokud přemýšlíte nad nákupem nové autoplachty, jistě potřebujete vědět, jakou zvolit, jaká bude pasovat na váš vůz a tak dále. V případě, že své...

Potřebujete najít spolehlivou praktickou lékařku pro děti a dorost ve Slavkově u Brna? Nechte si poradit

Máte rádi lékařky, které mají mnohaletou praxi, což je pro vás důkazem jejich bohatých zkušeností, které jsou jinak než prací nepřenosné? Ať už jste...
spot_img

Recent articles

More like this