Potřebujete najít spolehlivou praktickou lékařku pro děti a dorost ve Slavkově u Brna? Nechte si poradit

on

|

views

and

comments

Máte rádi lékařky, které mají mnohaletou praxi, což je pro vás důkazem jejich bohatých zkušeností, které jsou jinak než prací nepřenosné? Ať už jste se přestěhovali, nejste spokojeni se stávající dětskou lékařkou, nebo se vám narodí potomek a vy pro něj hledáte ideálního praktického lékaře pro děti a dorost, s důvěrou se obraťte na MUDr. Dagmar Šilerovou, která působí ve Slavkově u Brna.

Svou praxi začala vykonávat již v roce 1995, a svou obsáhlou léčebnou a preventivní péči zajišťuje v příjemném prostředí, jež na první pohled nevypadá jako lékařská ordinace s moderním vybavením. Díky tomu se především u malých dětí minimalizuje přirozený strach a stres z lékařského prostředí.

Bohatá nabídka služeb pro nejmenší i dorost

Od MUDr. Dagmar Šilerové, kterou najdete na adrese Tyršova 324, Slavkov u Brna, můžete očekávat léčebnou a preventivní péči pro děti a dorost od narození do 19 let věku. Paní lékařka má smlouvu se všemi zdravotními pojišťovnami, absolvovat u ní můžete povinná i nepovinná očkování, konzultovat můžete i homeopatickou léčbu.

Samozřejmostí jsou ordinační hodiny oddělené pro nemocné a zdravé děti. Jestliže si budete přát, praktický lékař pro děti – MUDr. Šilerová, ráda vaše novorozeňátko navštíví doma, abyste po návratu z porodnice nemuseli hned mimo domov. V případě potřeba vám dá i erudované rady týkající se kojení.

Budete se moci objednat k preventivním prohlídkám, lze provést vyšetření CRP z prstu, aby bylo rychle diagnostikováno případné zánětlivé onemocnění. Praktická lékařka také úzce spolupracuje s řadou specializovaných lékařů, což je pro určování a léčení nemocí značně prospěšné.

Kontaktovat paní doktorku můžete na telefonních číslech +420 544 423 459 nebo +420 605 720 413, ale také e-mailem na silerovad@seznam.cz. Objednejte své dítko a zajistěte mu lékařku, s níž budete jistě spokojeni.

Share this
Tags

Must-read

Šicí stroje pro děti i dospělé

Rozhodli jste se, že s příchodem chladných večerů je na čase se nějakým způsobem zabavit? Co tak oprášit zapadlé zkušenosti s šitím? Že jste nikdy nešily?...

Být spokojený s novou autoplachtou je zásadní. Aby tomu tak bylo, vyberte tu správnou

Pokud přemýšlíte nad nákupem nové autoplachty, jistě potřebujete vědět, jakou zvolit, jaká bude pasovat na váš vůz a tak dále. V případě, že své...

Potřebujete najít spolehlivou praktickou lékařku pro děti a dorost ve Slavkově u Brna? Nechte si poradit

Máte rádi lékařky, které mají mnohaletou praxi, což je pro vás důkazem jejich bohatých zkušeností, které jsou jinak než prací nepřenosné? Ať už jste...
spot_img

Recent articles

More like this