Před problémy se dá těžko skrýt a bohužel se jim nedá ani utéct

on

|

views

and

comments

Zvláště pokud se to týká nějakých viditelných problémů na příklad na obličeji. Můžete se snažit vyhýbat veřejnosti a stýkat se jen s těmi, kteří vás přijímají, ale stejně zase budete uléhat a vstávat s pocitem, že je všechno špatně. Co ale zkusit nějakou výraznější změnu? Pojďte se s námi podívat na místo zázraků.

Pomocná ruka s odborným zásahem

Naštěstí žijeme v době, kdy moderní technologie přináší velké věci a skrze různé metody a certifikované přístroje se lze prokousat i k mladšímu vzhledu. To bez pochyby pozvedne sebevědomí každému a je jedno, zdali to bude žena nebo muž. Pokud vás alespoň trochu zvědavost hlodá, kde vlastně se tyto proměny dějí, poté musíte jet s námi do Prahy. Navštívíme zde estetickou kliniku, která má mnoho specializovaných lékařů a moderních metod. Proměny se tak provádí individuálně, rychle a samozřejmě bez bolestí a hospitalizace. Dermatologická klinika tak sklízí mnoho úspěchů a rok od roku větší návštěvnost.

Nové trendy

Mezi velmi účinné a nové metody patří mezonitě 3 D lifting obličeje a bez skalpelu. Je to skutečně trend v estetické medicíně. V podstatě princip efektivních výsledků spočívá v tom, že za pomoci vstřebatelných nití se stimuluje tvorba kolagenu v pokožce a ta je mnohdy i po vstřebání nití pevná až po dobu několika let. Krásně zpevněná a vypnutá, aniž by někdo operativně zasahoval do těchto míst.

  • Liftingovou metodou se vyhlazují vrásky kolem úst, očí, ale i u ústních koutků. Na rty se poté používá trochu jiný způsob, jak je pozvednout k životu. Zvětšení rtů a jejich oživení se provádí za pomoci kyseliny hyaluronové.
  • Odstraňují se povadlé kontury obličeje.
  • Zpevní se ochablá pokožka na tvářích, krku i dekoltu.
  • Vytváří se prostředí pro novou tvorbu kolagenu.
  • Ideální varianta při nefunkčnosti botulotoxinu.

Velmi šetrný zásah do očí

Vlastně abychom byli úplně přesní tak se to týká očních víček. Provádí se plastika očních víček jak horních, tak dolních. Pacienti si nejprve promluví s ošetřujícím lékařem, který jim vysvětlí postup a rovněž i výsledek. Tím samozřejmě se objasní vše, z čeho vyplývají obavy. Posléze vše dobře dopadne a jen mnozí litují, že na tento zákrok nešli mnohem dříve. Jistá svoboda je totiž posune hodně dopředu.

Share this
Tags

Must-read

Šicí stroje pro děti i dospělé

Rozhodli jste se, že s příchodem chladných večerů je na čase se nějakým způsobem zabavit? Co tak oprášit zapadlé zkušenosti s šitím? Že jste nikdy nešily?...

Být spokojený s novou autoplachtou je zásadní. Aby tomu tak bylo, vyberte tu správnou

Pokud přemýšlíte nad nákupem nové autoplachty, jistě potřebujete vědět, jakou zvolit, jaká bude pasovat na váš vůz a tak dále. V případě, že své...

Potřebujete najít spolehlivou praktickou lékařku pro děti a dorost ve Slavkově u Brna? Nechte si poradit

Máte rádi lékařky, které mají mnohaletou praxi, což je pro vás důkazem jejich bohatých zkušeností, které jsou jinak než prací nepřenosné? Ať už jste...
spot_img

Recent articles

More like this